C4SMG-GJS-CU34Q7T1
CreeCree
Cree
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4SMG-GJS-CU34Q7T1
Gamintojas / Gamintojas: Cree
Prekės aprašymas LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C4SMG-GJS-CU34Q7T1 specifikacijos
Dalies numeris C4SMG-GJS-CU34Q7T1 Gamintojas Cree
apibūdinimas LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5843 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis 527nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.4V Žiūrėjimo kampas -
Tiekėjo prietaisų paketas 4mm Oval Dydis / Matmenys -
Serija Screen Master® Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 2412mcd
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Oval with Domed Top, 4.20mm x 3.10mm
Objektyvo spalva Green "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 10.35mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Dabartinis testas 20mA