PTVA035002EV-V1-R250
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
Cree Wolfspeed
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTVA035002EV-V1-R250
Gamintojas / Gamintojas: Cree Wolfspeed
Prekės aprašymas RF LDMOS FET 500W, 390 - 450MHZ
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 288 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
PTVA035002EV-V1-R250 specifikacijos
Dalies numeris PTVA035002EV-V1-R250 Gamintojas Cree Wolfspeed
apibūdinimas RF LDMOS FET 500W, 390 - 450MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 105V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual), Common Source Tiekėjo prietaisų paketas H-36275-4
Serija - Maitinimas - išvestis 500W
Paketas / dėžutė H-36275-4 Triukšmo pav -
Pasiekti 18dB Dažnumas 390MHz ~ 450MHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50V 500mA 390MHz ~ 450MHz 18dB 500W H-36275-4 Dabartinis įvertinimas 10µA
Dabartinis testas 500mA