PTFA041501E-V4-R250
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
PTFA041501E-V4-R250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTFA041501E-V4-R250
Gamintojas / Gamintojas: Cree Wolfspeed
Prekės aprašymas FET RF LDMOS 150W H36248-2
Duomenų lapai: PTFA041501E-V4-R250.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 939 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 939 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
PTFA041501E-V4-R250 specifikacijos
Dalies numeris PTFA041501E-V4-R250 Gamintojas Cree Wolfspeed
apibūdinimas FET RF LDMOS 150W H36248-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 939 pcs Duomenų lapas PTFA041501E-V4-R250.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas H-36248-2
Serija - Maitinimas - išvestis 150W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-Flatpack, Fin Leads
Kiti vardai PTFA041501E V4 R250
PTFA041501E V4 R250-ND
PTFA041501EV4R250XTMA1
PTFA041501EV4R250XTMA1TR
PTFA041501EV4R250XTMA1TR-ND
SP000749242
Triukšmo pav -
Pasiekti 21dB Dažnumas 470MHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 470MHz 21dB 150W H-36248-2 Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 900mA Bazinės dalies numeris PTFA041501