CAS300M12BM2
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
CAS300M12BM2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CAS300M12BM2
Gamintojas / Gamintojas: Cree Wolfspeed
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 1200V 404A MODULE
Duomenų lapai: CAS300M12BM2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 194 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 194 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CAS300M12BM2 specifikacijos
Dalies numeris CAS300M12BM2 Gamintojas Cree Wolfspeed
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 1200V 404A MODULE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194 pcs Duomenų lapas CAS300M12BM2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 15mA (Typ) Tiekėjo prietaisų paketas Module
Serija Z-FET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.7 mOhm @ 300A, 20V
Maitinimas - maks 1660W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module, Screw Terminals Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 11700pF @ 600V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 1025nC @ 20V
FET tipas 2 N-Channel (Half Bridge) FET funkcija Silicon Carbide (SiC)
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1200V (1.2kV) Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1200V (1.2kV) 423A (Tc) 1660W Chassis Mount Module
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 423A (Tc)