C5D50065D
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
C5D50065D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C5D50065D
Gamintojas / Gamintojas: Cree Wolfspeed
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 650V 100A TO247-3
Duomenų lapai: C5D50065D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C5D50065D specifikacijos
Dalies numeris C5D50065D Gamintojas Cree Wolfspeed
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 650V 100A TO247-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4365 pcs Duomenų lapas C5D50065D.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.8V @ 50A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 650V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247-3 Greitis No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija Z-Rec® Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 0ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-247-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Silicon Carbide Schottky
Išsamus aprašymas Diode Silicon Carbide Schottky 650V 100A (DC) Through Hole TO-247-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 650V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 100A (DC) Talpa @ Vr, F 1970pF @ 0V, 1MHz