CT10-1540-G4
Coto TechnologyCoto Technology
CT10-1540-G4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CT10-1540-G4
Gamintojas / Gamintojas: Coto Technology
Prekės aprašymas SWITCH REED SPST-NO 250MA 100V
Duomenų lapai: 1.CT10-1540-G4.pdf2.CT10-1540-G4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CT10-1540-G4 specifikacijos
Dalies numeris CT10-1540-G4 Gamintojas Coto Technology
apibūdinimas SWITCH REED SPST-NO 250MA 100V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 80629 pcs Duomenų lapas 1.CT10-1540-G4.pdf2.CT10-1540-G4.pdf
Įtampa - perjungimas DC 200V Įtampa - perjungimas AC 140V
Įveskite Molded Body Nutraukimo stilius Gull Wing
Dydis - kūnas 0.505" L x 0.090" W x 0.095" H (12.83mm x 2.29mm x 2.41mm) Serija CT10
Išleidimo diapazonas - Galia - Įvertinta 10W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 306-1432-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Valdyti diapazoną 15 ~ 40AT
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Ilgis - bendras 0.770" (19.56mm)
Aukštis virš valdybos 0.100" (2.54mm) Išsamus aprašymas Molded Body Reed Switch SPST-NO 15 ~ 40AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Surface Mount
Dabartinis - perjungimas 500mA (AC/DC) Dabartinis - Carry 500mA (DC)