CT10-1030-G2
Coto TechnologyCoto Technology
CT10-1030-G2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CT10-1030-G2
Gamintojas / Gamintojas: Coto Technology
Prekės aprašymas SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Duomenų lapai: 1.CT10-1030-G2.pdf2.CT10-1030-G2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CT10-1030-G2 specifikacijos
Dalies numeris CT10-1030-G2 Gamintojas Coto Technology
apibūdinimas SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82098 pcs Duomenų lapas 1.CT10-1030-G2.pdf2.CT10-1030-G2.pdf
Įtampa - perjungimas DC 200V Įtampa - perjungimas AC 140V
Įveskite Molded Body Nutraukimo stilius Gull Wing
Dydis - kūnas 0.458" L x 0.095" W x 0.115" H (11.63mm x 2.41mm x 2.92mm) Serija CT10
Išleidimo diapazonas - Galia - Įvertinta 10W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 306-1306-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Valdyti diapazoną 10 ~ 30AT
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks Ilgis - bendras 0.770" (19.56mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.115" (2.92mm)
Išsamus aprašymas Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 30AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Surface Mount Dabartinis - perjungimas 500mA (AC/DC)
Dabartinis - Carry 500mA (DC) Grandinė SPST-NO