8L41-12-111
Coto TechnologyCoto Technology
8L41-12-111 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8L41-12-111
Gamintojas / Gamintojas: Coto Technology
Prekės aprašymas RELAY REED SPDT 250MA 12V
Duomenų lapai: 8L41-12-111.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8L41-12-111 specifikacijos
Dalies numeris 8L41-12-111 Gamintojas Coto Technology
apibūdinimas RELAY REED SPDT 250MA 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20462 pcs Duomenų lapas 8L41-12-111.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 100VAC, 100VDC - Max
Serija 8L Atsisveikinimo laikas 1.5ms
Pakuotė Tube Kiti vardai 306-1051
8L4112111
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Dirbti laiką 1ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Diode, Electrostatic Shield Kontaktinis reitingas (dabartinis) 250mA
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 500 Ohms Ritės galia -
Ritinio srovė 24.0mA