ZUS1R54812-A
CoselCosel
ZUS1R54812-A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZUS1R54812-A
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 1.5W
Duomenų lapai: ZUS1R54812-A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ZUS1R54812-A specifikacijos
Dalies numeris ZUS1R54812-A Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 1.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3649 pcs Duomenų lapas ZUS1R54812-A.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 72V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.08" L x 0.71" W x 0.28" H (27.5mm x 18.0mm x 7.0mm)
Serija ZUS Galia (vatais) 1.6W
Paketas / dėžutė 4-DIP Module Darbinė temperatūra -20°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 73%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 130mA 36V - 72V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 130mA