TUHS3F12
CoselCosel
TUHS3F12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUHS3F12
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER
Duomenų lapai: TUHS3F12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TUHS3F12 specifikacijos
Dalies numeris TUHS3F12 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8088 pcs Duomenų lapas TUHS3F12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 1.13" L x 0.69" W x 0.50" H (28.7mm x 17.5mm x 12.7mm) Serija TUH
Galia (vatais) 3W Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 1776-1792 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Apkrovos taisyklė 100mV Linijinis reglamentas 48mV
Efektyvumas 79% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 250mA Patvirtinimai CE, cURus