TBC-100-223
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TBC-100-223
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Duomenų lapai: TBC-100-223.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 88 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TBC-100-223 specifikacijos
Dalies numeris TBC-100-223 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88 pcs Duomenų lapas TBC-100-223.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija TBC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 100A