SUTS10243R3-G
CoselCosel
SUTS10243R3-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUTS10243R3-G
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.SUTS10243R3-G.pdf2.SUTS10243R3-G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SUTS10243R3-G specifikacijos
Dalies numeris SUTS10243R3-G Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2213 pcs Duomenų lapas 1.SUTS10243R3-G.pdf2.SUTS10243R3-G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.78" L x 0.33" W x 1.15" H (45.2mm x 8.4mm x 29.3mm)
Serija * Galia (vatais) 8.6W
Paketas / dėžutė 7-SIP Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.6A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SUTS10243R3
SUTS10243R3
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V