SUS6243R3BP-G
CoselCosel
SUS6243R3BP-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUS6243R3BP-G
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.SUS6243R3BP-G.pdf2.SUS6243R3BP-G.pdf
  • Pranešimas
SUS6243R3BP-G specifikacijos
Dalies numeris SUS6243R3BP-G Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3283 pcs Duomenų lapas 1.SUS6243R3BP-G.pdf2.SUS6243R3BP-G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm)
Serija SUS Galia (vatais) 4.5W
Paketas / dėžutė 6-SMD Module, Gull Wing Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos - Efektyvumas 75%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.35A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SUS6243R3B
SUS6243R3B
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V