SUS61205BP
CoselCosel
SUS61205BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUS61205BP
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V
Duomenų lapai: 1.SUS61205BP.pdf2.SUS61205BP.pdf
  • Pranešimas
SUS61205BP specifikacijos
Dalies numeris SUS61205BP Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3667 pcs Duomenų lapas 1.SUS61205BP.pdf2.SUS61205BP.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 18V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm)
Serija SUS Galia (vatais) 6W
Paketas / dėžutė 6-SMD Module, Gull Wing Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos - Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1.2A 9V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SUS61212BP-G
SUS61212BP-G
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V
Sandelyje: 3538 pcs
parsisiųsti: SUS61212BP-G.pdf
RFQ
SUS61205B
SUS61205B
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V
Sandelyje: 4187 pcs
parsisiųsti: SUS61205B.pdf
RFQ
SUS6053R3C
SUS6053R3C
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V
parsisiųsti: SUS6053R3C.pdf
SUS6053R3BP
SUS6053R3BP
parsisiųsti: SUS6053R3BP.pdf
SUS61205BP-G
SUS61205BP-G