SUS1R5053R3BP
CoselCosel
SUS1R5053R3BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUS1R5053R3BP
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.SUS1R5053R3BP.pdf2.SUS1R5053R3BP.pdf
  • Pranešimas
SUS1R5053R3BP specifikacijos
Dalies numeris SUS1R5053R3BP Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7806 pcs Duomenų lapas 1.SUS1R5053R3BP.pdf2.SUS1R5053R3BP.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 9V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.84" L x 0.48" W x 0.26" H (21.4mm x 12.2mm x 6.5mm)
Serija SUS Galia (vatais) 1.3W
Paketas / dėžutė 5-SMD Module, Gull Wing Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos - Efektyvumas 70%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 400mA 4.5V - 9V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 400mA