SUS10243R3B-G
CoselCosel
SUS10243R3B-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUS10243R3B-G
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.SUS10243R3B-G.pdf2.SUS10243R3B-G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SUS10243R3B-G specifikacijos
Dalies numeris SUS10243R3B-G Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2491 pcs Duomenų lapas 1.SUS10243R3B-G.pdf2.SUS10243R3B-G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.54" L x 0.83" W x 0.26" H (39.2mm x 21.0mm x 6.5mm)
Serija SUS Galia (vatais) 8.6W
Paketas / dėžutė 6-SMD Module, Gull Wing Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos - Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.6A