SUS10123R3B
CoselCosel
SUS10123R3B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUS10123R3B
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.SUS10123R3B.pdf2.SUS10123R3B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SUS10123R3B specifikacijos
Dalies numeris SUS10123R3B Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2846 pcs Duomenų lapas 1.SUS10123R3B.pdf2.SUS10123R3B.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 18V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.54" L x 0.83" W x 0.26" H (39.2mm x 21.0mm x 6.5mm)
Serija SUS Galia (vatais) 8.6W
Paketas / dėžutė 6-SMD Module, Gull Wing Kiti vardai 1776-3560
SUS10123R3B-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos - Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 9V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.6A