SUCS1R54815C
CoselCosel
SUCS1R54815C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SUCS1R54815C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: 1.SUCS1R54815C.pdf2.SUCS1R54815C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SUCS1R54815C specifikacijos
Dalies numeris SUCS1R54815C Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8979 pcs Duomenų lapas 1.SUCS1R54815C.pdf2.SUCS1R54815C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.88" L x 0.50" W x 0.28" H (22.4mm x 12.7mm x 7.0mm)
Serija SUCS Galia (vatais) 1.5W
Paketas / dėžutė 5-DIP Module Kiti vardai 1776-3528
SUCS1R54815C-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos - Efektyvumas 75%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 36V - 76V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 100mA