STMGFS15243R3-JN3
CoselCosel
STMGFS15243R3-JN3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STMGFS15243R3-JN3
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Duomenų lapai: STMGFS15243R3-JN3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
STMGFS15243R3-JN3 specifikacijos
Dalies numeris STMGFS15243R3-JN3 Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 3.3V 13W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1341 pcs Duomenų lapas STMGFS15243R3-JN3.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) Serija STMGFS
Galia (vatais) 13W Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Efektyvumas 87% Dabartinis - išvestis (maks.) 4A
Patvirtinimai CE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
STMGFS152415-R
STMGFS152415-R
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC/DC CONVERTER 15V 15W
Sandelyje: 1310 pcs
parsisiųsti: STMGFS152415-R.pdf
RFQ
STMGFS152415-V
STMGFS152415-V
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1288 pcs
parsisiųsti: STMGFS152415-V.pdf
RFQ
STMGFS15243R3
STMGFS15243R3
apibūdinimas: DC/DC CONVERTER 3.3V 13W