SFLS15485R2B
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFLS15485R2B
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5.2V
Duomenų lapai: SFLS15485R2B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SFLS15485R2B specifikacijos
Dalies numeris SFLS15485R2B Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5.2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2404 pcs Duomenų lapas SFLS15485R2B.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5.2V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.52" L x 0.88" W x 0.17" H (38.7mm x 22.4mm x 4.2mm)
Serija * Galia (vatais) 16W
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
funkcijos - Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.2V 3A 36V - 76V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A