SFLS10483R3B
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFLS10483R3B
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: SFLS10483R3B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SFLS10483R3B specifikacijos
Dalies numeris SFLS10483R3B Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3185 pcs Duomenų lapas SFLS10483R3B.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.52" L x 0.88" W x 0.17" H (38.7mm x 22.4mm x 4.2mm)
Serija * Galia (vatais) 10W
Kiti vardai 1776-3478
SFLS10483R3B-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 36V - 76V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3A Programos ITE (Commercial)