PMA60F-3R3-T1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMA60F-3R3-T1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.PMA60F-3R3-T1.pdf2.PMA60F-3R3-T1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 911 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
  • Pranešimas
PMA60F-3R3-T1 specifikacijos
Dalies numeris PMA60F-3R3-T1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 911 pcs Duomenų lapas 1.PMA60F-3R3-T1.pdf2.PMA60F-3R3-T1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PM Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 78%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 12A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMA60F-3R3-T
PMA60F-3R3-T
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V