PMA30F-3R3-T1
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMA30F-3R3-T1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.PMA30F-3R3-T1.pdf2.PMA30F-3R3-T1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PMA30F-3R3-T1 specifikacijos
Dalies numeris PMA30F-3R3-T1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1056 pcs Duomenų lapas 1.PMA30F-3R3-T1.pdf2.PMA30F-3R3-T1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PM Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 69%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMA30F-3R3-T
PMA30F-3R3-T
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 1246 pcs
parsisiųsti: PMA30F-3R3-T.pdf
RFQ
PMA30F-3R3-TN
PMA30F-3R3-TN
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1012 pcs
parsisiųsti: PMA30F-3R3-TN.pdf
RFQ
PMA30F-3R3-T1N
PMA30F-3R3-T1N