PLA300F-48-V
CoselCosel
PLA300F-48-V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLA300F-48-V
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V
Duomenų lapai: PLA300F-48-V.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 859 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PLA300F-48-V specifikacijos
Dalies numeris PLA300F-48-V Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 859 pcs Duomenų lapas PLA300F-48-V.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serija PL Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.3A