PLA300F-36-C
CoselCosel
PLA300F-36-C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLA300F-36-C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V
Duomenų lapai: PLA300F-36-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 849 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 849 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PLA300F-36-C specifikacijos
Dalies numeris PLA300F-36-C Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 849 pcs Duomenų lapas PLA300F-36-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serija PL Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 8.4A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PLA300F-24-G
PLA300F-24-G
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 892 pcs
parsisiųsti: PLA300F-24-G.pdf
RFQ
PLA300F-36
PLA300F-36
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V