PBW50F-5-N
CoselCosel
PBW50F-5-N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBW50F-5-N
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-5V 50W
Duomenų lapai: PBW50F-5-N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PBW50F-5-N specifikacijos
Dalies numeris PBW50F-5-N Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER +/-5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1145 pcs Duomenų lapas PBW50F-5-N.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -5V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Serija PBW Galia (vatais) 50W
Kiti vardai 1776-1537 Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos DC Input Capable, Universal Input Efektyvumas 77%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 4A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A, 4A