PBW50F-15-J
CoselCosel
PBW50F-15-J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBW50F-15-J
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-15V
Duomenų lapai: PBW50F-15-J.pdf
  • Pranešimas
PBW50F-15-J specifikacijos
Dalies numeris PBW50F-15-J Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 1095 pcs Duomenų lapas PBW50F-15-J.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -15V Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.7A, 2.4A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.7A, 2.4A