PBW50F-12-C
CoselCosel
PBW50F-12-C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBW50F-12-C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-12V
Duomenų lapai: PBW50F-12-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 775 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBW50F-12-C specifikacijos
Dalies numeris PBW50F-12-C Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 775 pcs Duomenų lapas PBW50F-12-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -12V Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 2 Output 12V -12V 2.1A, 2.7A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.1A, 2.7A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBW50F-12
PBW50F-12
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER +/-12V 50W