PBW30F-15-E
CoselCosel
PBW30F-15-E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBW30F-15-E
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-15V
Duomenų lapai: PBW30F-15-E.pdf
  • Pranešimas
PBW30F-15-E specifikacijos
Dalies numeris PBW30F-15-E Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 1350 pcs Duomenų lapas PBW30F-15-E.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -15V Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1.4A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A, 1.4A