PBW30F-12-N
CoselCosel
PBW30F-12-N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBW30F-12-N
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-12V 30W
Duomenų lapai: PBW30F-12-N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PBW30F-12-N specifikacijos
Dalies numeris PBW30F-12-N Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER +/-12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1313 pcs Duomenų lapas PBW30F-12-N.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -12V Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Serija PBW Galia (vatais) 30W
Kiti vardai 1776-1527 Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Efektyvumas 81% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 85 ~ 264 VAC Input