PBW15F-12-EN
CoselCosel
PBW15F-12-EN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBW15F-12-EN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-12V
Duomenų lapai: PBW15F-12-EN.pdf
  • Pranešimas
PBW15F-12-EN specifikacijos
Dalies numeris PBW15F-12-EN Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 1595 pcs Duomenų lapas PBW15F-12-EN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -12V Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 77%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 700mA, 1.4A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA, 1.4A