PBA75F-3R3-JN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA75F-3R3-JN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: PBA75F-3R3-JN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 836 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
  • Pranešimas
PBA75F-3R3-JN specifikacijos
Dalies numeris PBA75F-3R3-JN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 836 pcs Duomenų lapas PBA75F-3R3-JN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 78%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA75F-3R3-N
PBA75F-3R3-N
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 1211 pcs
parsisiųsti: PBA75F-3R3-N.pdf
RFQ
PBA75F-3R3-E
PBA75F-3R3-E
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 948 pcs
parsisiųsti: PBA75F-3R3-E.pdf
RFQ
PBA75F-3R3-J
PBA75F-3R3-J