PBA75F-36-JN1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA75F-36-JN1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V
Duomenų lapai: PBA75F-36-JN1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 751 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
  • Pranešimas
PBA75F-36-JN1 specifikacijos
Dalies numeris PBA75F-36-JN1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 751 pcs Duomenų lapas PBA75F-36-JN1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.1A