PBA75F-24-GJN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA75F-24-GJN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: PBA75F-24-GJN.pdf
  • Pranešimas
PBA75F-24-GJN specifikacijos
Dalies numeris PBA75F-24-GJN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1017 pcs Duomenų lapas PBA75F-24-GJN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 85%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.2A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA75F-24-JN
PBA75F-24-JN
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1000 pcs
parsisiųsti: PBA75F-24-JN.pdf
RFQ
PBA75F-24-G
PBA75F-24-G
Gamintojai: Cosel