PBA600F-7R5-CF1
CoselCosel
PBA600F-7R5-CF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA600F-7R5-CF1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 7.5V
Duomenų lapai: PBA600F-7R5-CF1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 140 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 140 pcs
  • Pranešimas
PBA600F-7R5-CF1 specifikacijos
Dalies numeris PBA600F-7R5-CF1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 7.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140 pcs Duomenų lapas PBA600F-7R5-CF1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 7.5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 80A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 80A