PBA600F-24-CD17.5
CoselCosel
PBA600F-24-CD17.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA600F-24-CD17.5
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: PBA600F-24-CD17.5.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 172 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBA600F-24-CD17.5 specifikacijos
Dalies numeris PBA600F-24-CD17.5 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 172 pcs Duomenų lapas PBA600F-24-CD17.5.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 84%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 27A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA600F-24-CF1
PBA600F-24-CF1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 115 pcs
parsisiųsti: PBA600F-24-CF1.pdf
RFQ
PBA600F-24-C
PBA600F-24-C
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 159 pcs
parsisiųsti: PBA600F-24-C.pdf
RFQ
PBA600F-24
PBA600F-24
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 600W