PBA50F-3R3-GN
CoselCosel
PBA50F-3R3-GN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA50F-3R3-GN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.PBA50F-3R3-GN.pdf2.PBA50F-3R3-GN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBA50F-3R3-GN specifikacijos
Dalies numeris PBA50F-3R3-GN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1075 pcs Duomenų lapas 1.PBA50F-3R3-GN.pdf2.PBA50F-3R3-GN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 76%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A