PBA50F-15-JN
CoselCosel
PBA50F-15-JN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA50F-15-JN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: 1.PBA50F-15-JN.pdf2.PBA50F-15-JN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 948 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
  • Pranešimas
PBA50F-15-JN specifikacijos
Dalies numeris PBA50F-15-JN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 948 pcs Duomenų lapas 1.PBA50F-15-JN.pdf2.PBA50F-15-JN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.5A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA50F-15-JR
PBA50F-15-JR
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V
Sandelyje: 1091 pcs
parsisiųsti: PBA50F-15-JR.pdf
RFQ
PBA50F-15-GT
PBA50F-15-GT
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 940 pcs
parsisiųsti: PBA50F-15-GT.pdf
RFQ
PBA50F-15-J
PBA50F-15-J