PBA50F-12-EVN
CoselCosel
PBA50F-12-EVN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA50F-12-EVN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: 1.PBA50F-12-EVN.pdf2.PBA50F-12-EVN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 978 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
  • Pranešimas
PBA50F-12-EVN specifikacijos
Dalies numeris PBA50F-12-EVN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 978 pcs Duomenų lapas 1.PBA50F-12-EVN.pdf2.PBA50F-12-EVN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.3A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA50F-12-ETN
PBA50F-12-ETN
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V
Sandelyje: 910 pcs
parsisiųsti: PBA50F-12-ETN.pdf
RFQ
PBA50F-12-CTN
PBA50F-12-CTN
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1010 pcs
parsisiųsti: PBA50F-12-CTN.pdf
RFQ
PBA50F-12-E
PBA50F-12-E