PBA30F-15-GJ
CoselCosel
PBA30F-15-GJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA30F-15-GJ
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: PBA30F-15-GJ.pdf
  • Pranešimas
PBA30F-15-GJ specifikacijos
Dalies numeris PBA30F-15-GJ Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1444 pcs Duomenų lapas PBA30F-15-GJ.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A