PBA300F-3R3-F4
CoselCosel
PBA300F-3R3-F4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA300F-3R3-F4
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: PBA300F-3R3-F4.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 249 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
  • Pranešimas
PBA300F-3R3-F4 specifikacijos
Dalies numeris PBA300F-3R3-F4 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 249 pcs Duomenų lapas PBA300F-3R3-F4.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 71%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 60A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA300F-3R3-CF3
PBA300F-3R3-CF3
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 260 pcs
parsisiųsti: PBA300F-3R3-CF3.pdf
RFQ
PBA300F-3R3-F3
PBA300F-3R3-F3
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 242 pcs
parsisiųsti: PBA300F-3R3-F3.pdf
RFQ
PBA300F-3R3
PBA300F-3R3