PBA15F-3R3-VN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA15F-3R3-VN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: PBA15F-3R3-VN.pdf
  • Pranešimas
PBA15F-3R3-VN specifikacijos
Dalies numeris PBA15F-3R3-VN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1636 pcs Duomenų lapas PBA15F-3R3-VN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 68%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A