PBA15F-24-CJN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA15F-24-CJN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: PBA15F-24-CJN.pdf
  • Pranešimas
PBA15F-24-CJN specifikacijos
Dalies numeris PBA15F-24-CJN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1705 pcs Duomenų lapas PBA15F-24-CJN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 78%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA15F-24-E
PBA15F-24-E
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1725 pcs
parsisiųsti: PBA15F-24-E.pdf
RFQ
PBA15F-24-CJ
PBA15F-24-CJ
Gamintojai: Cosel