PBA150F-3R3-RN1
CoselCosel
PBA150F-3R3-RN1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA150F-3R3-RN1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: PBA150F-3R3-RN1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 531 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
  • Pranešimas
PBA150F-3R3-RN1 specifikacijos
Dalies numeris PBA150F-3R3-RN1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 531 pcs Duomenų lapas PBA150F-3R3-RN1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA150F-3R3-T
PBA150F-3R3-T
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 579 pcs
parsisiųsti: PBA150F-3R3-T.pdf
RFQ
PBA150F-3R3-RT
PBA150F-3R3-RT
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 575 pcs
parsisiųsti: PBA150F-3R3-RT.pdf
RFQ
PBA150F-3R3-RN
PBA150F-3R3-RN