PBA1500F-3R3-F3
CoselCosel
PBA1500F-3R3-F3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA1500F-3R3-F3
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: PBA1500F-3R3-F3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 63 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63 pcs
  • Pranešimas
PBA1500F-3R3-F3 specifikacijos
Dalies numeris PBA1500F-3R3-F3 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63 pcs Duomenų lapas PBA1500F-3R3-F3.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 75%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 300A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 300A