PBA1500F-12-F4
CoselCosel
PBA1500F-12-F4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA1500F-12-F4
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: PBA1500F-12-F4.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 61 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBA1500F-12-F4 specifikacijos
Dalies numeris PBA1500F-12-F4 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61 pcs Duomenų lapas PBA1500F-12-F4.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 84%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 125A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 125A