PBA100F-3R3-CMN
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA100F-3R3-CMN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: PBA100F-3R3-CMN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 782 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
  • Pranešimas
PBA100F-3R3-CMN specifikacijos
Dalies numeris PBA100F-3R3-CMN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 782 pcs Duomenų lapas PBA100F-3R3-CMN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA100F-3R3-CKN
PBA100F-3R3-CKN
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 631 pcs
parsisiųsti: PBA100F-3R3-CKN.pdf
RFQ
PBA100F-3R3-CT
PBA100F-3R3-CT
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 831 pcs
parsisiųsti: PBA100F-3R3-CT.pdf
RFQ
PBA100F-3R3-C
PBA100F-3R3-C