PBA1000F-3R3-CF1
CoselCosel
PBA1000F-3R3-CF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA1000F-3R3-CF1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: PBA1000F-3R3-CF1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 77 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBA1000F-3R3-CF1 specifikacijos
Dalies numeris PBA1000F-3R3-CF1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77 pcs Duomenų lapas PBA1000F-3R3-CF1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
Serija PB Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 76%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 200A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 200A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA1000F-3R3
PBA1000F-3R3
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V