NBH-30-202
CoselCosel
NBH-30-202 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NBH-30-202
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Duomenų lapai: NBH-30-202.pdf
  • Pranešimas
NBH-30-202 specifikacijos
Dalies numeris NBH-30-202 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1199 pcs Duomenų lapas NBH-30-202.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija NBH Kiti vardai 1776-3424
NBH-30-202-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas -
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 30A