NBH-16-221
CoselCosel
NBH-16-221 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NBH-16-221
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Duomenų lapai: NBH-16-221.pdf
  • Pranešimas
NBH-16-221 specifikacijos
Dalies numeris NBH-16-221 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1611 pcs Duomenų lapas NBH-16-221.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija NBH Kiti vardai 1776-3410
NBH-16-221-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas -
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 16A